Steel Bears International
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STEEL BEARS INTERNATIONAL

Go down

STEEL BEARS INTERNATIONAL Empty STEEL BEARS INTERNATIONAL

Objavlja by gorilla22 Ned Maj 12, 2013 11:29 pm

evo fantje nekaj nas je ze nazaj v SBI tako da ce se kdo od vas cuti pripadnost v tem klanu naj me kontaktira.ker nam v BCOOL nekako ni slo (za nekatere)ker kar je bil dogovor se ni spostovalo,ceprav smo vse delali en mesec kar so oni hoteli se je ob prvem resnem pogovoru glede nadaljnih akcij klana vse podrlo.ne recem da so slabi fantje,ker jaz sem dobil tudi veliko novih prijateljev tam,ampak nam je bilo dosti odlocitev samo enega cloveka in podpiranja neke aliance ki sploh nismo vedeli kdo so????sli smo v zdruzitev in z dogovorom da imamo enakopravne pravice in odlocanja,ampak ni bilo tako.ko smo "vodilnega"koncno ujeli na ts3 da bi se pogovorili (ker vecinoma ko smo prisli v isti kanal je sel kar ven ali se je pa dal na mute)sem mu rekel da nam je malo glupo podpirat neke klane in da bi radi sli malo graditi svoje ime se pravi nekam lendat in osvajat ozemlja se je pa kar razpizdu neki kao kaj hocemo in da bi mi kr neki hotl v afriko itd.itd. po omembi da smo ravnokar lendali blizu spanije in da imamo tam ze dva prijateljska klana in da nam dajejo zemljo brez borbe (so me kontaktirali in mi to rekli)sem bil res vesel da lahko nadaljujemo v evropi,je pa rekel da tam pa niso tok dobri klani da bi se borili z njimi.WTF???? se pravi da sem nam zrihtal izredno priloznost za nadeljevanje pa jo je zavrnu????? je pa se dodal da se hoce boriti proti piratom,1spb itd.itd.to so top klani in jaz mislim da se nismo ready za njih.po tem cudnem obnasanju in ignoriranju nasih zelja smo se pa pac odlocili kakor smo se.ZA VAS VSE OSTALE FANTE KI STE OSTALI TAM PA ZELIM VSE DOBRO IN PRAV JE DA PROBATE KAR PAC HOCETE IN NI NOBENE ZAMERE Z NASE STRANI.V SBI SO VSI SLOVENCI DOBRODOSLI TAKO DA TUKAJ STE VEDNO DOBRODOSLI NEGLEDE KDAJ IN ALI BOSTE PRISLI NAZAJ.jaz osebno sem custveno vezan za ta klan za vas pa ne vem.veliko srece vsem in upam da se slisimo in igramo znova.Lp gorilla22
gorilla22
gorilla22
Admin

Število prispevkov : 26
Join date : 11/10/2012
Age : 53
Kraj : iz P.M. v sanskem mostu

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu