Steel Bears International
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Načrti za naprej?

5 posters

Go down

Načrti za naprej? Empty Načrti za naprej?

Objavlja by Prfarc Sob Maj 11, 2013 5:24 am

Torej nazaj v dobri stari SBI. Super...

Ampak... kje bomo dobili dovolj članov za vsaj dve CW ekipi? Gorila, res je, da ko te ljudje opazijo, pridejo. Ampak preden bomo sami spet sposobni redno držati nekaj ozemelj zna miniti še nekaj časa in s standardno rekrutacijo ne bomo prišli daleč. Kljub izkušnji z BCOOL se mi zdi, da je združitev z drugim klanom dobra stvar - vodenja pač ne spustiti iz rok. Resnici na ljubo so bili COOLsi dober klan in v nekaterih elementih so se mi zdeli boljši. Na primer bolj so ubogali poveljnika, igralci in poveljniki so večinoma obdržali mirno kri - ok, so pač hladni severnjaki, mi pa balkanci - ampak po porazih ni bilo takega piz*****, kot je običaj pri nas. Ne rečem, da si ne zaslužimo kritike, ker si veliko krat jo, včasih je pa občutno preveč slabe volje in to je ena od stvari ki je že precej ljudi pognala iz klanov, tako iz SLO pod vodstvom potoka kot iz SBI. Kolikor je efunny šel mimo tebe z diplomacijo in je imel v bitkah včasih čudne poteze, se mi vseeno zdi, da je imel kar široko znanje glede CW taktik in smo se (bi se lahko) par stvari naučili.

Sam sem zadnje čase zelo malo CWjev igral, kmalu pa bom zaradi prihoda tretjega otroka še manj, tako da moj glas ni ravno pomemben, ampak vseeno čutim neko pripadnost do SBI in se mi zdi škoda, da ne bi bili spodoben in poln CW klan z neko solidno pozicijo na mapi.

Mirno roko vsem

Prfarc

Število prispevkov : 11
Join date : 03/12/2012

Nazaj na vrh Go down

Načrti za naprej? Empty Re: Načrti za naprej?

Objavlja by Gromek81 Sob Maj 11, 2013 5:49 am

Huh?!?!?!

Od kdaj pa to?
Gromek81
Gromek81

Število prispevkov : 20
Join date : 11/10/2012
Age : 43
Kraj : Zraven železarne!

Nazaj na vrh Go down

Načrti za naprej? Empty Re: Načrti za naprej?

Objavlja by gorilla22 Sob Maj 11, 2013 7:31 am

jah prfarc jest sem sel samovoljno ven in nisem povedu nikomur tako da vsak odloca za sebe.jest ne bom nobenemu zameru ce ostane tam.mas pa prov,ostali so res ok pa veliko novih prjatlov sem dobil ampak ce smo se neki zmenili pol bi bilo fer da tako delamo.ce model sploh ni hotu govort z mano,craziyom,pa gaspatom ko smo mu hoteli dati kak predlog.....in to se je dogajalo 2 tedna.heh jebes to.....
gorilla22
gorilla22
Admin

Število prispevkov : 26
Join date : 11/10/2012
Age : 53
Kraj : iz P.M. v sanskem mostu

Nazaj na vrh Go down

Načrti za naprej? Empty Re: Načrti za naprej?

Objavlja by CRAZYLORD Sob Maj 11, 2013 7:44 am

Ja fantje to je bila odločitev po včerajšnem sestanku z vodilnimi jaz sem prvi zapustil klan ,ker mi ni bilo všeč ker smo kar nekaj podpiral druge klane, pa sam je vedno določal katere zemlje bomo napadal ,dogovorjeni smo bili drugače tudi na nobeden setanek ni povabil gorillo na skupni sestanek.Enostavno mi je presedlo če smo pa kaj hotli se pogovorit se je pa kar izmikal.Najbolj me je pa motlo da pomagamo nekomu prideš do bitke za zemljo so pa rekli ,da nesmemo napadit kao da majo hetkvoters tam v last imajo pa 4 ali 5 zemelj lol,jaz si drugače to predstavljam da nekomu pomageš prideš zraven njega na zemljo pa mu pomagaš.Fantje kdo pride nazaj je dobrodošel kdor pa ostane mu pa tudi ne zamerimo.

L.P. VSEM
CRAZYLORD
CRAZYLORD
Admin

Število prispevkov : 10
Join date : 11/10/2012

Nazaj na vrh Go down

Načrti za naprej? Empty Re: Načrti za naprej?

Objavlja by TankerSoul Sob Maj 11, 2013 11:25 pm

Jaz bom še mal počakal tukaj, da vidim, kako bo. Sicer se pa vidimo Smile

TankerSoul

Število prispevkov : 4
Join date : 04/11/2012

Nazaj na vrh Go down

Načrti za naprej? Empty Re: Načrti za naprej?

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu